+48 697833299
office@javeline-ts.pl

Witamy w firmie Javeline Technical Systems
- przedstawiciela firmy
California Analytical Instruments, Inc.

Doświadczona kadra techniczna
Najwyższa jakość usług i produktów

 Firma Javeline Technical Systems Sp. z o.o. działa w oparciu o globalną sieć relacji oraz umów partnerskich z firmami zaangażowanymi w produkcję najwyższej jakości aparatury kontrolno-pomiarowej oraz osprzętu towarzyszącego, niezbędnego do budowy kompleksowych systemów analitycznych i pomiarowych.:

Obszary naszej podstawowej działalności to:
  • opracowywanie aplikacji, dobór, wdrożenia, dostawy i serwis aparatury kontrolno-pomiarowej, oraz kompletnych systemów analityczno-pomiarowych;
  • doradztwo techniczne oraz wsparcie w zakresie zastosowań poszczególnych urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  • projektowanie, instalacja oraz uruchomienia systemów kontrolnych, pomiarowych i analitycznych;
  • integracja z systemami sterowania;

 Poza systemami pomiarowymi oraz analitycznymi opartymi na spektrometrach mas (z filtrem kwadrupolowym lub sektorem magnetycznym) przeznaczonymi do zastosowań przemysłowych i laboratoryjnych, oferujemy rozwiązania oparte na analizatorach wykorzystujących spektroskopię absorpcyjną (IR, UV-Vis, NIR), ze szczególnym uwzględnieniem analizatorów i systemów zintegrowanych opartych na analizatorach i produktach specjalnych firmy California Analytical Instruments, Inc. (CAI) z Kalifornii, USA. W jej ofercie znajdują się analizatory chemiluminescencyjne, FTIR (spektroskopia w podczerwieni z transformacją Fouriera, NDIR (niedyspersyjna spektroskopia w podczerwieni), analizatory PAS (spektroskopia fotoakustyczna w podczerwieni), paramagnetyczne i elektrochemiczna analizatory tlenu, a także analizatory wykorzystujące do pomiarów technologię fluorescencyjną (UVF) oraz akustyczną. Zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z tą firmą ze względu na zaufanie, jakim do tej pory zostali obdarzeni przez klientów na całym świecie. Dziesiątki tysięcy analizatorów sprzedanych tysiącom klientów i najwyższy profesjonalizm na każdym poziomie współpracy sprawiają, że California Analytical Instruments, Inc. (CAI) znajduje się w czołówce producentów podobnych analizatorów i akcesoriów.

  Firma CAI, założona w 1982 r. Z siedzibą w Orange w Kalifornii, dostarcza analizatory gazów i systemy pomiarowe do zastosowań przemysłowych, środowiskowych, procesowych, bezpieczeństwa pracy i kontroli emisji z pojazdów samochodowych. Kluczową zaletą instrumentów i systemów pomiarowych oferowanych przez CAI jest dokładna analiza praktycznie każdego gazu. California Analytical Instruments oferuje nie tylko technologię, ale także najlepszą obsługę klienta w branży.

  Wspólnie z firmą California Analytical Instruments, Inc. Javeline Technical Systems Ltd. jest gotowa zapewnić optymalne rozwiązania dla najbardziej różnorodnych potrzeb analitycznych szerokiego spektrum odbiorców. W tym również twoje ...

Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy ...

+48 697833299
office@javeline-ts.pl
CAI 7000 FTIR
CAI 600 SC FTIR
CAI 700 FTIR
CAI 700 FTIR Heated Sampler
CAI 700 LX CLD
ZPA
NOxBox System
CAI GPA 2000 Gas Purity Analyzer
Zero Air Generator (ZAG)
Pump Pak II
700 Gas Divider Unit
700 Multipoint Sampler
CAI UVA 5000

Dalsze przykłady zastosowań oferowanych przez nas analizatorów

Biotechnologie/Farmacja
Cementownie
Hutnictwo
Produkcja napojów