+48 697833299
office@javeline-ts.pl

Witamy w firmie Javeline Technical Systems
- integratora systemów pomiarowych i analitycznych

Doświadczona kadra techniczna
Najwyższa jakość usług i produktów

Firma Javeline Technical Systems Sp. z o.o., będąca doświadczoną oraz niezależną spółką posiadającą globalną sieć układów partnerskich, dostarcza wszechstronne i kompleksowe usługi dedykowane inżynierii procesowej, począwszy od projektu, poprzez budowę, a kończąc na uruchomieniu systemów kontrolno-pomiarowych opartych na najwyższej jakości urządzeniach. Opierając nasze systemy przede wszystkim na analizatorach działających w oparciu o spektroskopię absorpcyjną oraz spektrometrię mas bazującą na technologiach kwadrupolowej raz sektora magnetycznego. Działamy w takich obszarach jak:

 • analiza gazów technicznych
 • przemysł petrochemiczny
 • produkcja biopaliw
 • przemysł chemiczny
 • przemysł farmaceutyczny
 • przemysł produktów spożywczych i napojów
 • przemysł metalurgiczny oraz górnictwo
 • badania środowiskowe oraz atmosferyczne
 • analiza gazów
 • nanotechnologie
 • działalność badawczo-rozwojowa
 • przemysł cementowy
 • oraz wiele innych branż, w których konieczna jest analiza gazów

Specjalizujemy się w systemach analitycznych zarówno zbudowanych z pojedynczych analizatorów, systemach złożonych z wielu analizatorów, wyposażonych w systemy poboru i kondycjonowania próbek, kończąc na kompletnych kontenerach pomiarowych. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz oferowanych produktów, wszystkie elementy i komponenty systemów pomiarowych są rygorystycznie testowane pod kątem użyteczności, integralności, stabilności, jakości, bezpieczeństwa oraz tam, gdzie jest to wymagane, certyfikowane dokumentacją FAT (Testy i Badania Fabryczne) oraz SAT (Testy i Badania Odbiorowe), a także innymi, wymaganymi dokumentami dotyczącymi instalacji kontrolno-pomiarowych oraz ich uruchomień. Jesteśmy z naszymi klientami od momentu powstania koncepcji, konsultacji aż do zakończenia wszelkich prac oraz wypełnienia wszelkich zobowiązań. A nawet dłużej ...

+48 697833299
office@javeline-ts.pl

Kilka powodów, dla których warto wybrać naszą firmę !

Doskonale rozumiemy, iż relacje partnerskie z naszymi klientami nie kończą się w momencie uruchomienia instalacji kontrolno-pomiarowej oraz zakończenia związanych z tym prac. Kontynuujemy naszą współpracę poprzez pomoc techniczną, dalsze konsultacje oraz świadczenie usług tak długo, jak długo jesteśmy potrzebni. Poza stosowaniem przez nas najwyższej klasy urządzeń pomiarowych, uważamy, iż drugim kluczowym elementem każdego układu pomiarowego pozostaje system poboru oraz kondycjonowania próbek. W celu zapewnienia dokładnych i wiarygodnych pomiarów nieodzowne jest zbudowanie takiego systemu, który spełnia najwyższe wymagania stawiane zastosowanym analizatorom, co w końcowym efekcie zapewnia doskonałe warunki pracy urządzeń pomiarowych oraz poprawną kalibrację, także względem referencji laboratoryjnych. Nasze systemy przystosowane są do poboru próbek zarówno z instalacji stalowniczych pieców próżniowych ( 1 Torr ), jak i aplikacji, w których ciśnienie robocze osiąga wartości do 400 barg. Oferowane przez nas systemy poboru i kondycjonowania próbek wykonywane są z takich materiałów, jak 316SS, 6MO, tytan, GRP, CR22 oraz innych, odpowiadającym standardom NACE, NORSOK oraz PED. Jeśli istnieje taka konieczność, linie doprowadzające próbki gazu oraz sam system są grzane, co zapewnia bezawaryjną pracę w zakresie temperatur do 130 °C punktu rosy. Dostarczamy systemy poboru próbek z wielu punktów pomiarowych, gwarantujemy filtrację pyłów oraz innych cząstek stałych, minimalne czasy opóźnień przepływu próbek oraz, jeśli jest to wymagane, zgodność z regulacjami ATEX oraz ich odpowiednikami.

Godny zaufania serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny
Rozsądne ceny
Wsparcie techniczne 24/7
Analizatory oraz komponenty systemów przygotowania
próbek tylko uznanych dostawców i producentów
CAI 7000 FTIR
CAI 600 SC FTIR
CAI 700 FTIR
CAI 700 FTIR Heated Sampler
CAI 700 LX CLD
ZPA
NOxBox System
CAI GPA 2000 Gas Purity Analyzer
Zero Air Generator (ZAG)
Pump Pak II
700 Gas Divider Unit
700 Multipoint Sampler
CAI UVA 5000

Przykładowe aplikacje, w których stosowane są analizatory firmy California Analytical Instruments, Inc.

Zastosowanie NIR
0-5% H2O w C2H6O2
Zastosowanie SoS
H2 w CO2
Zastosowanie FTIR
C2H4O w powietrzu
Zastosowanie FID
CH4 w powietrzu